Глуфторед, для глибокого фторування емалі та дентину

Глуфторед, для глибокого фторування емалі та дентину. Застосовується для глибокого фторування емалі та дентину при профілактиці і лікуванні первинного та вторинного карієсу, карієсу в стадії плями, а також профілактиці карієсу до і після використання ортодонтичних конструкцій.

Купить Глуфторед, для глибокого фторування емалі та дентину с доставкой по Киеву и Украине ✔Трейнер для взрослых высокого качества ✔Широкий ассортимент ✔Выгодная цена ✔Вся продукция сертифицирована

Наявність: Відсутній на складі

Ціна: 280,00 грн
 Варіанти доставки
  • СамовивізБезкоштовно
  • Кур'єром по КиєвуБезкоштовно при замовленні від 1000 грн
  • Новою Поштою по Україні Безкоштовно при замовленні від 1000 грн
 Варіанти оплати
  • Готівковий розрахунок
  • Накладений платіж (Нова Пошта)
  • Оплата на картковий рахунок
Опис товару
Деталі

Глуфторед - стоматологічний комплект для глибокої мінералізації зубної емалі. Його застосування значно покращує стан зуба. Поширена гіперчутливість зубної емалі часто пов'язана з втратою мінералів, зміною властивостей. Проста мінералізація Глуфторедом дозволить усунути цей неприємний симптом, поліпшити міцність зуба і його зовнішній вигляд. Глибоке фторування і мінералізація проводиться як для передніх зубів, так і для корінних.

Показання до застосування

Своєчасна мінералізація емалі - ефективна профілактика карієсу. Вона не вимагає великих витрат ні для стоматолога, ні для пацієнта. Необхідно лише забезпечити нанесення препарату на зуб спеціальним чином. Застосовують при профілактиці карієсу на стадії плями, а також на наступних важчих стадіях, що призводять до часткового руйнування зуба.

При гіперчутливості зуба рекомендується обробку Глуфторедом. Після лікування, послідовного нанесення компонентів препарату на гіперчутливості ділянці утворюється шар мікроскопічних кристаликів фтору, пов'язаний високоміцним цементом. Реакція йде з утворенням фториду міді II. Готовий цементний шар має лужну реакцію і зберігає антисептичні властивості кілька років.

Глуфторед може герметизувати емаль і дентин. Можливо його застосування на пришийковій зоні для лікування періодонтиту і пришийкового карієсу. Мікрокристали фтористого кальцію мають розмір менш як 1 мкм, що забезпечує надзвичайно високу міцність готового покриття. Шар є ефективною профілактикою карієсу при нанесенні зсередини фісури.

Рідка субстанція цементується за кілька хвилин. За цей час препарат глибоко проникає в мікротріщини і природні нерівності емалі. Він тримається дуже міцно і покращує фактуру і зовнішній вигляд зубів.

Переваги стоматологічного комплекту Глуфторед

Глуфторед - препарат нового покоління, що забезпечує комплексну мінералізацію зуба. Він містить фтор, мідь, магній і кальцій, весь набір мікроелементів, необхідних для зубної емалі. Рідини різного складу наносяться послідовно, шар за шаром. Однокомпонентні препарати для мінералізації такою перевагою не володіють.

При герметизації фісур, необхідно забезпечити захист зуба від кислотно-лужного впливу пломбуючого матеріалу. Найкраще це теж зробити за допомогою засобу Глуфторед. Утворені на поверхні плівки кристалів мало відрізняються від зубної емалі за складом і не погіршують адгезії. Допускається використання як з постійними пломбувальними, так і з тимчасовими реставраційними матеріалами.

Сполуки міді забезпечують препарату тривалу антисептичну активність. Кількість міді не має шкідливого впливу на організм. Глуфторед - препарат виключно для професійного застосування в стоматологічних клініках. Вдома на нього застосовувати не можна. Крім того, щоб отримати стійкий результат, його потрібно наносити за певною технологією.

Форма продажу - рідина - 10 мл + суспензія - 10 мл.

Прикріплені файли
Прикріплені файли:
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: Глуфторед, для глибокого фторування емалі та дентину
Як мені оцінити цей продукт? *
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Качество
Цена
Вас також можуть зацікавити наступні товари