Працюємо: 9:00 - 17:00 в робочі дні. Онлайн 24/7

Особистий кабінет
Список бажань

Естетичні брекети

Естетичні брекети – нове слово в сучасній ортодонтії

Більшості стоматологів знайома ситуація: пацієнт по усім показанням потребує встановлення брекет-системи, але категорично відмовляється від лікування, тому що вона має неестетичний вигляд. 

Естетичні, малопомітні або непомітні брекет-системи – це інноваційне рішення в стоматології. Сьогодні ринок пропонує кілька варіантів таких систем, але всі вони мають спільну рису – практично непомітні на зубах пацієнта. І це зробило справжній прорив в стоматології, а також в рази підвищило популярність процедури серед тих людей, для яких в першу чергу важлива естетика.

На сьогодні в стоматології використовуються такі види естетичних брекетів:
  • пластикові системи;
  • керамічні;
  • сапфірові;
  • лінгвальні.
Кожен з варіантів має як свої переваги, так і недоліки. Ціна також залежить від різновиду брекет-системи.

Підбір непомітної брекет-системи

Пластикова брекет-система – це найбільш бюджетний варіант. Застосовується, коли пацієнт не готовий платити високу ціну за процедуру, але при цьому хотів би носити естетичні брекети. Такі системи можна підібрати в тон емалі або, навпаки, зіграти на контрасті, що подобається, наприклад, багатьом підліткам. Серед головних недоліків таких брекет-систем – їх крихкість, а також схильність міняти колір в ході лікування. Останнє відбувається через те, що використовуваний матеріал досить легко вбирає фарбувальні речовини з продуктів харчування. Тому важливо перед початком лікування попередити пацієнта про можливі проблеми.

Керамічні брекет-системи на сьогодні є лідерами за попитом. Клієнти стоматологічних клінік обирають цей варіант як оптимальний по поєднанню «ціна-зовнішній вигляд». Для виробництва таких брекетів використовують керамічну масу з полікристалічною решіткою, завдяки чому готовий виріб має матовий вигляд, не пропускає світло і, в результаті, практично зливається з зубом. Але якщо пацієнт зловживає кавою або палінням, то навіть такі брекети з часом можуть потемніти.

Сапфірові варіанти – це вже не тільки система корекції прикусу, а й справжня окраса на зубах. В якості сировини використовуються цільні, штучно вирощені кристали сапфіра. На відміну від натурального каменю, вони не сині, а прозорі, завдяки чому абсолютно непомітні на зубах. При попаданні на них променів світла сапфіри будуть виблискувати, як справжні коштовності. Сапфірові брекети міцні, зносостійкі, що не фарбуються, при цьому ще й непомітні, тому їх вартість більша. 

Використання лінгвальних брекетів дозволяє пацієнтові повністю приховати від оточуючих, що він носить систему для корекції зубів. Такі системи фіксують на лінгвальній (зворотній, язиковій) стороні зубного ряду. Це також дорогий варіант, але все більше пацієнтів стоматклінік вибирають саме його.

Естетичні брекети підходять практично для всіх пацієнтів, за винятком особливо важких випадків викривлення, коли можуть знадобитися комбіновані системи лікування.

Де вигідно купити естетичні брекети

Ціна на естетичні брекети залежить від їх різновидів. Купуючи обрану брекет-систему в інтернет-магазині dentacom.ua, можете бути впевнені, що ми пропонуємо виключно якісну продукцію за доступними цінами на українському ринку стоматматеріалів.


Dentacom – це відома в Україні компанія, яка займається постачанням і продажем матеріалів, інструментарію та обладнання для стоматологічних клінік, в тому числі й вузькоспеціалізованих. Ми працюємо на ринку не перший рік, тому добре знаємо, продукція яких брендів зарекомендувала себе з найкращого боку, і саме на цих виробників робимо ставку.

Крім того, ми зуміли вибудувати ефективну систему співпраці з виробниками та їх офіційними дилерами, що дозволяє нам утримувати найдоступніші ціни на товар, а також одними з перших отримувати новинки популярних брендів.

Переконайтеся в перевагах співпраці з нами й ви. Замовляйте в інтернет-магазині dentacom.ua естетичні брекети, інструменти та обладнання для стоматпрактики від кращих виробників за доступними цінами.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x