Трейнер i-3, корекція аномалій 3-го класу


  • Жорсткий внутрішній каркас (Dynamicore™) з системою Френкеля стимулює розвиток структур верхньої щелепи, що забезпечує більше простору для язика в куполі піднебіння. (модель  i-3N  не споряджений системою Френкеля).

  • Невеликі дихальні отвори та подвійний каркас запобігають диханню через рот, характерне для пацієнтів з аномаліями III класу.

  • "Маркерний" язичок і елеватори забезпечують правильне піднебінне положення язика в порожнині рота, що запобігає надмірному зростанню нижньої щелепи.

  • Ущільнений губний бампер - знімає зайвий м'язовий тиск нижньої губи.

Купить Трейнер i-3, корекція аномалій 3-го класу с доставкой по Киеву и Украине ✔Трейнер для взрослых высокого качества ✔Широкий ассортимент ✔Выгодная цена ✔Вся продукция сертифицирована

Наявність: Відсутній на складі

Ціна: 1 938,00 грн
 Варіанти доставки
  • СамовивізБезкоштовно
  • Кур'єром по КиєвуБезкоштовно при замовленні від 1000 грн
  • Новою Поштою по Україні Безкоштовно при замовленні від 1000 грн
 Варіанти оплати
  • Готівковий розрахунок
  • Накладений платіж (Нова Пошта)
  • Оплата на картковий рахунок
Опис товару
Деталі

Функціонально діючі апарати "I-3™" для корекції аномалій III класу i-3®

Апарат Myobrace I-3™ призначений для корекції міофункціональних порушень при паралельному обмеженні надмірного зростання нижньої щелепи саме ці проблеми найчастіше характерні для пацієнтів з аномаліями III класу. Апарат Myobrace I-3™ випускається в трьох розмірах і найбільш ефективний в період, коли у дитини ще не почали прорізатися постійні передні зуби (в 5-8 років).

Апарат i-3® призначений для розширення структур верхньої щелепи та корекції шкідливих звичок. Його жорсткий каркас Dynamicore™ працює подібно каркасу Френкеля, сприяючи розвитку зубних дуг і вирівнюванню зубних рядів. Апарат i-3® випускається в трьох розмірах і двох кольорах (жовтий і прозорий).

Система апаратів Myobrace® ефективно тренує язик приймати правильне положення в куполі піднебіння, дозволяє перебудувати роботу періоральної мускулатури, а також виявляє легкий компенсаційний вплив на зубні ряди.

i-3® призначений для лікування дітей віком 5-8 років в пізньому молочному і ранньому змінному прикусі з аномаліями III класу. Його конструкція сприяє запобіганню надмірного розвитку нижньої щелепи шляхом корекції положення язика та усунення ротового дихання: саме ці проблеми характерні для більшості пацієнтів з аномаліями III класу. Апарат i-3 не підходить для лікування пацієнтів в постійному прикусі.

Прикріплені файли
Прикріплені файли:
Відгуки
Напишіть власний відгук
You're reviewing: Трейнер i-3, корекція аномалій 3-го класу
Як мені оцінити цей продукт? *
  1 зірка 2 зірки 3 зірки 4 зірки 5 зірок
Цена
Качество
Вас також можуть зацікавити наступні товари