Працюємо: 9:00 - 17:00 в робочі дні. Онлайн 24/7

Особистий кабінет
Список бажань

Про магазин

Широкий спектр продукції

Інтернет-магазин DENTACOM дає можливість придбати широкий спектр ортодонтичної продукції, стоматологічних матеріалів, інструментів та обладнання, а також прикрас на зуби за помірними цінами. Ми представляємо продукцію тільки перевірених і надійних виробників, товари яких відповідають світовим стандартам.

Зручні покупки в інтернет-магазині

Наш інтернет-магазин – це зручний і швидкий спосіб замовити потрібний Вам товар, і отримати його в найкоротші терміни. Наші клієнти завжди в курсі актуальних акцій, знижок і спецпропозицій. Реєстрація в нашому інтернет-магазині, дозволяє здійснювати замовлення всього в кілька кліків, використовуючи дані, введені під час попередніх замовлень, переглядати історію і статус Ваших замовлень, а також зберігати кілька адрес для доставки та багато іншого. Для учасників нашої системи знижок, ціни на товари відображаються вже з урахуванням доступної персональної знижки.

Робота з клієнтами

В роботі з клієнтами ми дотримуємося високих стандартів обслуговування, виконуючи свою роботу професійно, знаходячи індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми допоможемо підібрати товар та забезпечити оперативну доставку в будь-який регіон України зручним для Вас способом.

Для всіх наших клієнтів діє гнучка система знижок.

Наша мета – зекономити Ваш час та гроші, не відволікаючи Вас від роботи.

Представництво в м. Хмельницький: +380980032313

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x