Працюємо: 9:00 - 17:00 в робочі дні. Онлайн 24/7

Особистий кабінет
Список бажань

Металеві брекети

Закінчується
3B MIM Monoblock, металеві брекети, Roth 018, 022, повний набір
Очікується
Atua Roth Bracket, моноблок, металеві брекети, Roth 022, повний набір (20 шт.)

Металеві брекети: види та особливості

Якщо пацієнт потребує встановлення брекетів, то найбільш бюджетним варіантом, безперечно, є металеві. Попри їх порівняно невисоку вартість, за ефективністю вони не поступаються більш сучасним варіантам, наприклад керамічним або сапфіровим. Тому металеві брекети впродовж багатьох років у всьому світі є оптимальним бюджетним варіантом, коли важливо отримати хороший результат за доступною ціною.

Пацієнту з викривленнями зубного ряду ортодонт може запропонувати один з двох типів металевих брекет-систем:

  • Вестибулярну;
  • лінгвальну.

Вестибулярна металева брекет-система фіксується на зовнішній поверхні зубів. Це найпоширеніший і найдешевший тип брекетів. До того ж дана система є найпростішою і зручною для роботи стоматолога. Але є у неї й мінус – такі накладки на зубах завжди дуже помітні.

Лінгвальна система дозволяє проводити корекцію непомітно для оточення. Брекети фіксують на внутрішній (язиковій) частині зубів. Але, оскільки маніпуляції з такою системою є досить клопіткими, то і ціна методу також набагато вище. Зазвичай цей варіант пропонується пацієнтам, для яких важливо вирівняти зуби, але при цьому бажано уникнути носіння традиційних брекет-систем.

За дизайном брекети бувають:

  • Лігатурні;
  • самолігуючі.

У першому випадку ортодонтичні дуги фіксуються за допомогою лігатур. Це найпростіша конструкція. У другому випадку система складається з ортопедичних дуг, закріплених кришечками, які є частиною замку. Через складність конструкції ціна таких брекетів для зубів вища.

Коли використовуються металеві брекет-системи

Попри те, що естетичні брекет-системи, наприклад, з кераміки або сапфіру набули популярності, в багатьох клінічних випадках досягти ідеального результату можна тільки за допомогою металевих варіантів.

Використання металевих брекетів є невід’ємною частиною лікування, якщо необхідно:

  • Вирівняти скупченість положення зубів;
  • виправити дистроповане положення іклів;
  • усунути різні патології прикусу.

Крім того, металеві брекети використовуються, коли необхідно провести корекцію посмішки пацієнта і зробити пропорції обличчя більш гармонійними. Нерідко через ортодонтичні порушення у людини змінюється овал обличчя. Найпоширеніша проблема – коли середні лінії обличчя та усмішки не збігаються. Виправити це також можна за допомогою міцної брекет-системи з металу.

Де вигідно купити якісні брекет-системи

Металеві брекет-системи, завдяки своїй ефективності та доступності, є найпопулярнішими у вітчизняній стоматологічній практиці. 

Інтернет-магазин dentacom.ua пропонує вам якісні матеріали та обладнання за доступною ціною. У нашому онлайн-каталозі є все, що може знадобитися стоматологу: від металевих брекетів до ендодонтичного інструментарію за ціною виробника.

Ми регулярно оновлюємо асортимент інтернет-магазину, поповнюючи каталог товарів новинками найвідоміших світових брендів. А пряме співробітництво з офіційними постачальниками дозволяє нам утримувати вартість продукції в конкурентних рамках. Тому кожен стоматолог може купити у нас металеві брекети за найдоступнішою ціною в Україні з доставкою в Київ та інші міста.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x