Працюємо: 9:00 - 17:00 в робочі дні. Онлайн 24/7

Особистий кабінет
Список бажань

Наконечники кутові

Стоматологічні наконечники

Сучасна стоматологія використовує велику кількість спеціальних інструментів, що дозволяє зробити роботу стоматолога ефективною, якісною та не травматичною для пацієнта. Для препарування поверхні зубів, проведення ортопедичних та терапевтичних операцій, підготовки порожнин в зубах і інших стоматологічних процедур використовуються наконечники, що розрізняються за принципом дії, конструкції та функціональних особливостей.

Всі наконечники можна розділити на дві групи:

  • Турбінні;
  • механічні.

Своєю чергою, механічні інструменти, оснащені мікромотором (повітряним або електричним) можна розділити на такі види, як:

  • Кутові;
  • прямі;
  • хірургічні.

Кожен з цих інструментів призначений для вирішення певних завдань.

Кутові стоматологічні наконечники

Кутові інструменти застосовуються для препарування поверхонь зубів, підготовки в них порожнин для пломб, вирізання пазів для напівкоронок, каналів під установку штифтів, розкриття кореневих канальців на нижній щелепній основі, а також для завершальної обробки реставрацій і пломб. Кутові наконечники відрізняються високою потужністю і середньою швидкістю обертання. При виборі пристрою можна не замислюватися про відповідність роз'ємів, оскільки вони стандартизовані по ISO 9001.

Важливим параметром кутового наконечника є система охолодження, яка може бути трьох типів:

  • Зовнішня – може використовуватися з повітряними моторами невисокої потужності;
  • внутрішня – використовується на сучасних наконечниках, що мають високу швидкість обертання;
  • без охолодження – такі пристрої використовуються рідко і тільки з повітряними моторами (швидкість обертання – не більше 20000 об/хв).

Ще одна функціональна особливість приладу – наявність або відсутність локального підсвічування. Тут враховуються особисті переваги, фінансові можливості, через те, що ціна наконечника з підсвічуванням буде вище.

Передавальне число – параметр, на який варто звернути увагу при виборі кутового інструменту. Дане співвідношення показує, наскільки частота обертання мотора збігається з частотою обертання бору. Наконечники можуть бути підвищують (швидкість обертання бору більше, ніж швидкість мотора) і знижувальними (обертання бору повільніше, але вище потужність).

Кутові наконечники слід вибирати, враховуючи характеристики мікромотора, який буде використовуватися, бажано, щоб їх основні параметри збігалися, що забезпечить умови для функціонування всіх опцій обох пристроїв. Не останнє значення має ергономічність пристрою, надійність фіксації ріжучого інструменту, можливість стерилізації при рекомендованих температурах.

Стоматологічне обладнання в інтернет-магазині Dentacom

Купити кутовий стоматологічний наконечник або інші інструменти, матеріали та обладнання для стоматології за прийнятними цінами можна в спеціалізованому інтернет-магазині Dentacom (Україна, Київ). Продукція, представлена ​​в каталозі, відповідає міжнародним стандартам, відрізняється надійністю і високою якістю виготовлення.

Зробити замовлення можна в будь-який зручний для вас час прямо на сайті магазина або телефоном. Для постійних покупців діє система знижок, при реєстрації на сайті dentacom.ua ви зможете здійснювати покупки ще швидше і першими дізнаватися про знижки та акційні пропозиції. Доставка здійснюється по всій території України.
Модули для Опенкарт 2.x - 3.x