Працюємо: 9:00 - 17:00 в робочі дні. Онлайн 24/7

Особистий кабінет
Список бажань

Кільця ортодонтичні

Що таке молярні ортодонтичні кільця

Нерівності зубного ряду негативно позначаються на естетиці обличчя та посмішки. Крім того, порушується прикус, виникає підвищений ризик виникнення пародонтиту і карієсу. Для виправлення аномалій росту зубів в ортодонтії використовуються брекет-системи, а в ряді випадків необхідна установка кілець, які кріпляться на жувальні зуби (перші та другі моляри). Вальцьована пластинка повинна відповідати розміру зуба. Ортодонтичне кільце з замком повністю оперізує зубну коронку і фіксується на спеціальній закріплюючій основі.

Установка здійснюється у випадках, коли стандартна фіксація брекет-системи неможлива або неефективна (наприклад, підвищені навантаження на конструкцію, що викликає ризик її самовільного зняття, а також неможливість закріпити брекет-систему на штучних протезах або сильно пошкодженій зубній коронці).

Кільця виконані з біологічно сумісного з м'якими тканинами матеріалу. Зазвичай використовується термічно загартована нержавіюча сталь. Наявність кільцевих пластин забезпечує надійну фіксацію брекет-конструкції, а в деяких випадках металеві обідки є єдино можливим способом здійснити зубо-щелепну корекцію.

Як здійснюється установка?

Кільце підбирається фахівцем-ортодонтом в індивідуальному порядку для кожного пацієнта, за підсумками проведення попереднього клінічного огляду. Після цього здійснюється його установка на зубі, закріплення і фіксація на міцній композитно-цементній основі. Кільце може бути вже повністю готове для установки, з припаяним замком. У деяких випадках підгонка здійснюється лікарем безпосередньо в ротовій порожнині пацієнта і проводиться злютовування країв.

При підборі слід враховувати розмір, а також розташування зуба-основи для фіксації (верхній або нижній, лівий-правий, перший-другий моляр). Стоматологічні обідки оснащені замками, а також гачками, які служать для кріплення дуги. Розташування замку залежить від типу брекет-конструкції – лінгвальна або вестибулярна. Відповідно, замочки розміщуються з внутрішньої або зовнішньої сторони.

У деяких випадках перед установкою кілець необхідна попередня сепарація – розширення міжзубного інтервалу, оскільки пластині потрібно невеликий простір, щоб окільцювати зуб. У цьому випадку перед установкою кільця накладається сепараційна лігатура, яка сприяє утворенню міжзубного проміжку (в межах 0,2 мм), необхідного для проходження товщини кільцевої пластини.

Наявність кілець не викликає дискомфорту в порожнині рота і не перешкоджає змиканню зубів. При установці використовується анестезія, тому пацієнт не відчуває больових відчуттів.

Професійний підбір ортодонтичних кілець в інтернет-магазині стоматології Dentacom

Компанія спеціалізується на реалізації професійного стоматологічного обладнання, матеріалів, інструментів і аксесуарів, пропонуючи оригінальні товари від відомих світових виробників. У нас можна купити високоякісні ортодонтичні кільця з припаяними замочками від виробника IMD, представлені в широкому розмірному ряді (номера від 31 до 43+), на перші та другі моляри. Вироби характеризуються високою точністю виготовлення з міцного, безпечного матеріалу.

Розмістити замовлення на покупку можна безпосередньо з онлайн-сторінки каталогу. Якщо виникають питання, фахівці Dentacom готові надати додаткову інформацію за контактними телефонами, вказаними на сайті.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x