Працюємо: 9:00 - 17:00 в робочі дні. Онлайн 24/7

Особистий кабінет
Список бажань

Щічні трубки

Очікується
IMD BT, щічна трубка потрійна, на 1-й моляр, конвертована, Roth 018, 022, 1 шт.

Що таке щічна трубка? 

Щічна трубка, спеціальний елемент, що входить в усі брекет-системи. Вона являє собою спеціальний фіксуючий замочок, надійно прикріплюється на жувальні зуби, який з'єднує в єдине ціле всі складові механізми брекет-системи.

Основна функція полягає в тому, щоб, направлено діючи, методом зміщення кожен окремий зуб встановлювати в правильне положення. 

Ця частина конструкції вважається базисною. Вона має кілька складових – одну або кілька трубок, ізольованих один від одного, основи, гачків і лігатурних крил, що мають еластичні фрагменти для фіксації. Всі вони виготовляються з титану або високоякісних сплавів металів, яким не страшна корозія. Це обумовлено тим, що згодом на конструкцію будуть надаватися навантаження і, щоб їх витримати, необхідний певний запас міцності. 

Популярні моделі щічних трубок 

Велика частина використовуваних брекет-систем – це металеві та керамічні системи, але трубка завжди виготовляється тільки з металу. Закріплення замку виконується по-різному. Якщо зуб здоровий, то замок фіксується прямо на жувальних зубах. Для фіксації на штучних зубах передбачено використання спеціального кільця, яке встановлюється заздалегідь. 

Щічні трубки бувають: 

  • конвертовані – можна відкрити кришечку і перетворити щічну трубку в брекет;
  • неконвертовані – кришечку зняти не можна. 

Крім цих двох видів, існують і інші, мають різну кількість гачків для фіксації та лігатур, низькопрофільні і т.д. Практично всі вони фіксуються на зовнішній ділянці зубів, тобто є вестибулярними пристроями. 

Особливості та переваги щічних трубок 

Щічні трубки є важливим елементом брекет-системи, вони забезпечують її збереження та допомагають активно функціонувати, через те, що надійно утримують дугу і губний бампер. 

Для щічних трубок, виготовлених з високоякісних металевих сплавів, характерні такі переваги: 

  • висока міцність, довговічність; 
  • відмінні корекційні показники; 
  • компактність і легкість; 
  • відповідність анатомічній будові зуба; 
  • гіпоалергенність. 

Всі щічні трубки виготовляються обтічної форми, вони позбавлені кутів, мають м'які обриси та рельєф, які не здатні пошкодити або надати подразнюючу дію на слизову оболонку рота. Всі моделі виготовляються методом суцільного лиття з подальшим лазерним напиленням. 

У каталозі інтернет-магазину DENTACOM представлені оригінальні моделі від відомих брендів, які, без сумніву, зацікавлять професійних фахівців-ортодонтів, що використовують у своїй практиці тільки високоякісні матеріали та пристрої. 

Через інтернет в нашому магазині зручно придбати конвертовані та неконвертовані замки – щічні трубки на моляри, виготовлені Hubit, IMD, 3В та іншими виробниками. Від правильно вибору замків залежить не тільки ефективність лікування, але і рівень комфорту, тривалість адаптації, термін носіння брекетів.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x