Працюємо: 9:00 - 17:00 в робочі дні. Онлайн 24/7

Особистий кабінет
Список бажань

Матеріали для реєстрації прикусу

Матеріали для реєстрації прикусу

Сучасні стоматологічні клініки, лікарі та техніки, що спеціалізуються на ортопедії, використовують різні витратні матеріали, що застосовуються при протезуванні, отриманні відбитків або пломбуванні. Зокрема, традиційно підвищена увага приділяється артикуляції, оскільки без аналізу контактів між зубними рядами неможливо здійснити якісне протезування.

Істотну допомогу в цьому може надати використання матеріалів реєстрації прикусу. До них відносяться оклюзійний спрей, артикуляційний папір і артикуляційна фольга.

Артикуляційний папір призначений для того, щоб в найкоротші терміни встановити місця контактів зубних поверхонь і виявити характерні особливості щелепно-лицьової взаємодії. Цей матеріал забезпечує точне діагностування інтенсивності жувального навантаження, що дозволяє фахівцеві визначити найбільш відповідну форму протезування даної ділянки щелепи.

Купити артикуляційний папір високої якості можна в стоматологічному інтернет-магазині DENTACOM.

Артикуляційний папір: особливості та переваги

Принцип дії артикуляційного паперу заснований на відображенні жувального навантаження у вигляді кольорових відбитків різних відтінків, відповідних величині навантаження. Чим більше сила натискання, тим в більш яскравий колір забарвлюється відповідна ділянка паперу.

Цей механізм, відомий під назвою принципу наростаючої інтенсивності, був вперше застосований німецькою фірмою Dr. Jean Bausch KG в середині минулого століття і залишається популярний в стоматологічній ортопедії досі.

Можна виділити наступні характерні особливості артикуляційного паперу:

  • Поверхня матеріалу забарвлюється безпосередньо в момент натискання;
  • дає можливість діагностувати не тільки динамічну оклюзію під час руху щелеп, а й статичну, коли щелепи знаходяться у звичному положенні;
  • дозволяє точно визначити силу натискання на конкретній ділянці контактів зубних поверхонь;
  • яскраве кольорове маркування ділянок з різною жувальною силою на змоченій слиною поверхні паперу;
  • гарантує щільний площинний контакт зубів на ділянці дотику.

В результаті використання даного матеріалу лікар отримує точну картину розподілу зусиль під час прикусу.

Інструменти та обладнання для ортопедичної стоматології в інтернет-магазині DENTACOM

Магазин DENTACOM спеціалізується на продажу стоматологічної продукції, ортодонтичних інструментів і витратних матеріалів, прикрас на зуби від провідних світових виробників. Своєю метою ми вважаємо створення для лікарів, ортопедів і зубних техніків найбільш зручних умов для придбання всіх необхідних інструментів і матеріалів.

Оплата можлива готівкою в нашому офісі при самовивозі або при доставці кур'єром, післяплатою в разі пересилання за допомогою компанії «Нова Пошта» або переказом коштів на вказаний розрахунковий рахунок. Для постійних клієнтів діє зручна система знижок.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x