Працюємо: 9:00 - 17:00 в робочі дні. Онлайн 24/7

Особистий кабінет
Список бажань

Матеріали для ретракції ясен

Інструмент для ретракції ясен

Кількість власних зубів у людини з віком в силу різних причин зменшується, і рано чи пізно кожному доводиться задуматися про необхідність заповнення зубного ряду. Перед протезуванням або реставрацією зубів в ортопедичній стоматології проводиться процедура, яка називається ретракція.

В цьому випадку мова йде про відтягування м'яких тканин ясен і зменшення її рівня з метою відкриття кореневої частини зуба. Здійснюється така процедура за допомогою спеціальних ретракційних ниток.

Ретракційна нитка – види та класифікація

Не існує єдиного універсального розміру нитки. Відстань між зубом і яснами, а значить, і розмір ясенної борозенки – показник індивідуальний і у різних пацієнтів відрізняється шириною і глибиною. Саме тому виробники випускають нитки, що відрізняються як розміром, так і за своїм складом. Тому підбір даного матеріалу повинен проводитися фахівцем.

Більшість ниток просочується спеціальними засобами, що мають лікувальні, антисептичні або антигідруючі властивості. Найбільш популярними речовинами для просочення є сульфат алюмінію, адреналін, хлористий алюміній, дубильна кислота. У сучасній стоматології, в залежності від матеріалу, використовуваного при виготовленні, виділяють наступні види ретракційних ниток:

  • Бавовняні. На ринку представлені такі кручені вироби, зроблені з одиничних волокон або їх зв'язок. Відрізняються м'якістю і, в залежності від просочення, можуть купірувати кровотечу або мати антисептичні властивості;
  • Трубчаста тканина. Основна перевага полягає в спеціальному плетінні волокон, використовуваному при їх створенні, що дозволяє найбільш зручно вміщувати такі нитки в ясенну борозенку. Завдяки цьому вони є найбільш часто використовуваними при процедурі ретракції;
  • Бавовняні ретракційні нитки без просочення. Даний матеріал є незамінним при лікуванні пацієнтів, схильних до алергічних реакцій на хімічні речовини, що містяться в просочуванні.

Ціна на ретракційну нитку залежить від матеріалу виготовлення, компонентів і характеристики просочення, технології виробництва та особливостей пакування (установки в тканини ясен). Ми пропонуємо ретракційну нитку AtriaPak від південнокорейського виробника – компанії Atria.

Сучасне стоматологічне обладнання та витратні матеріали в інтернет-магазині DENTACOM

Наш магазин пропонує широкий асортимент обладнання, інструментів і витратних матеріалів для приватних стоматологічних кабінетів, клінік і зуботехнічних лабораторій. Зручний тематичний онлайн-каталог дозволить швидко знайти необхідну товарну позицію.

Кожен покупець для нас – партнер, з яким ми прагнемо налагодити співпрацю, використовуючи індивідуальний підхід. Зверніться до нас, і ми не тільки допоможемо підібрати товар, що цікавить, за вигідною ціною, але і організуємо його доставку в будь-яку точку України.

Модули для Опенкарт 2.x - 3.x