Важливо! Якщо ви зробили замовлення з 17:00 29.03 до 09:00 30.03, будь ласка, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Працюємо: 9:00 - 17:00 в робочі дні. Онлайн 24/7

Особистий кабінет
Список бажань
1 848 грн

Трейнер i-2 (K2), каркасний

Артикул 109013
Відгуки: (0)
Є в наявності
1 848 грн
Купити в один клік

Принцип дії:

I-2

Апарати для дітей I-2 призначені для корекції шкідливих міофункціональних звичок і одночасного лікування порушень розвитку верхньої та нижньої щелеп. Для кожного з трьох етапів лікування використовується певний тип трейнера. I-2 (широкий) використовується на початковому етапі лікування і сприяє корекції шкідливих звичок. Його жорсткий каркас Dynamicore™ працює подібно каркасу Френкеля, сприяючи розвитку зубних дуг і вирівнюванню зубних рядів.

Таке лікування також сприяє поліпшенню розвитку лицьового скелета дитини. Основа методу MRC - корекція положення і функції язика, а також нормалізація носового дихання і тренування правильної роботи періоральної мускулатури.

Система апаратів Myobrace® ефективно тренує язик приймати правильне положення в куполі неба, дозволяючи перебудувати роботу періоральної мускулатури, а також виявляє легкий компенсаційний вплив на зубні ряди.

Апарат випускається в трьох розмірах і найбільш ефективний для лікування дітей в ранньому та пізньому змінному прикусі (5-10 років).

Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Рекомендовані товари
Модули для Опенкарт 2.x - 3.x