Працюємо: 9:00 - 17:00 в робочі дні. Онлайн 24/7

Особистий кабінет
Список бажань
299 грн

Нитка ретракційна AtriaPak, 254 см, просочена (сульфат алюмінію) № 000, 00, 0, 1, 2, 3

Артикул 506002
Відгуки: (0)
Є в наявності
299 грн
Купити в один клік

Унікальний склад і функціональність нитки AtriaPak забезпечують м'яке розширення зубоясенної борозенки в різних напрямках, запобігаючи кровотечі і мінімізує виділення рідини з ясен.

Ретракційна нитка AtriaPak просочена (сульфат алюмінію) характеризується:

  • високоякісними в'язаними нитками (НЕ плетеними або скрученими);
  • простотою і легкістю упаковки;
  • забезпеченням відмінної ретракції ясен.

AtriaPak має унікальний склад і структуру. Виготовлення даної нитки передбачає використання 100% бавовняних волокон, причому структурно вони поєднуються в великій кількості маленьких за розмірами вузликів. Це забезпечує м'яке і ніжне відкриття зубоясенної борозенки з мінімізацією больових відчуттів.

Кожна нитка, в залежності від товщини, має свій відповідний колір.

У стоматології використовують такі розміри корейської ретракційної нитки AtriaPak: №000, №00, №0, №1, №2, №3.

Ретракційні нитки мають спеціальну упаковку, яка забезпечує їх зберігання та абсолютну стерильність. Характерною особливістю всіх видів ниток є те, що при попаданні в ясенну борозну вони мають здатність трохи розширюватися, оскільки їх структурні елементи прагнуть розв'язатися.

Розміри ретракційних ниток AtriaPak: 000, 00, 0, 1, 2

  • 000 - ультратонка вузликова ретракційна нитка - використовується для передніх зубів, а також, в разі подвійного пакування. При цьому методі, даний розмір нитки виступає в якості нижньої, як замінник чорної шовкової шовної нитки. Цю нитку використовують при фіксації вінірів, а також, в разі дуже щільних або дуже ніжних тканин.
  • 00 - тонка вузликова ретракційна нитка - рекомендується для препарування і фіксації вінірів, а також, при реставраційних операціях, коли стоматолог має справу з тонкими ділянками тканин, схильними до розриву.
  • 0 - дана нитка злегка товщі двох попередніх розмірів - легко пакується в тонкі ніжні тканини, наприклад, в разі нижніх передніх зубів. Нитка розміру 0, просочена відповідним гемостатиком або водою, рекомендується для контролю кровотечі, в разі ясенних і підясневих вінірів, застосовується для реставрацій ІІІ, ІV, V класів. Використовується як нижньої нитки при методі подвійного пакування
  • 1 - рекомендується для застосування на передніх зубах премолярах, у випадках помірно-ніжних тканин. Крім того, якщо дозволяє стан тканин, використовується в тих же випадках, що і нитка розміру 0. Дана нитка дуже ефективна для контролю кровотечі та ретракції при препаруванні під коронку. Нитка 1 використовується в якості захисної перед препаруванням передніх зубів.
  • 2 - використовується частіше інших, якщо дозволяє міцність тканин і простір. При методі подвійного пакування, прекрасно підходить як верхньої нитки. Даний номер нитки частіше за інших застосовується як захисна нитка або як нитка-індикатор. Дуже ефективна для контролю кровотечі та ретракції при препаруванні під коронку.
Відгуки
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар. Станьте першим, залиште свій відгук.

Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.

Рекомендовані товари
Модули для Опенкарт 2.x - 3.x